OCHOTA MEDICAL CENTER

PRYWATNA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA

Kompleksowa opieka ginekologiczna i położnicza

Diagnostyka USG

Szeroki zakres badań laboratoryjnych

 

OCHOTA MEDICAL CENTER

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna

1 / 1

Zapewniamy kompleksową opiekę ginekologiczną i położniczą.
Szeroki zakres badań USG i laboratoryjnych.
Duże zniżki dla studentów.

Ochota Medical Center to prywatna placówka medyczna w Warszawie, zapewniająca dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych z zakresu ginekologii, położnictwa i endokrynologii. Tutaj wykonywane są badania  laboratoryjne, w tym badania prenatalne (testy: SANCO, Neo Bona, HARMONY). Przychodnia prowadzi też kompleksową diagnostykę USG, wraz z Sono HSG i USG dna miednicy.

Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu oraz obniżenia narządu rodnego. Proponujemy leczenie zachowawcze obejmujące fizjoterapię i dobranie pessaru jak również kwalifikację do leczenia operacyjnego.

Jako ośrodek medyczny wyspecjalizowany w ginekologii i położnictwie, wspieramy również diagnostykę niepłodności. Zapraszamy na konsultacje u naszych specjalistów. W Ochota Medical Center wykonujemy badania laboratoryjne zlecone przez specjalistów endokrynologów oraz badanie drożności jajowodów pod kontrolą USG Sono HSG. Wspieramy Pacjentki w staraniach o upragnioną ciążę. Zapewniamy także opiekę położnej z certyfikatem doradcy laktacyjnego.

W Ochota Medical Center prowadzimy konsultacje w zakresie antykoncepcji i planowania rodziny. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem kobiet. Wykonujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

KONTAKT

OCHOTA MEDICAL CENTER

 

tel. +48 22 612 88 33

 

kontakt@ochota-mc.pl

ul. Mochnackiego 10

02-042 Warszawa